SHO: Zlí ľudia nás neodradia. S pomocou v októbri sme začali na východe našej vlasti

Hlasy záškodníkov, povaľačov, ohováračov a neprajníkov vnímame stále. Na rôznych stránkach do komentárov o nás vypisujú, že vraj si ulievame do vreciek z príspevkov, ktoré nám dobrí ľudia posielajú, aby sme mohli robiť skvelé skutky.

Nuž, ak by to tak bolo, tak asi ťažko by vznikali fotky so stolmi plnými potravinami, školskými potrebami a inými vecami, ktoré nakupujeme za predmetné príspevky a rodinám dávame. Náš úspešný projekt je na svete od roku 2011, je transparentný a pomoc v ňom je úprimná, a preto odkazujeme týmto zlým ľuďom, že ich malosť nám nebola, nie je a nikdy ani nebude prekážkou v pomáhaní. Pretože, veríme v dobro a dobro sa s pravdou snúbi, a nakoniec spoločne s nami aj vyhrajú.

My sa neobávame, že nás jedného dňa naša karma dobehne. A na ten deň sa veľmi tešíme. Ale tí, ktorí nás ohovárajú, to povedať určite nemôžu.

Aj včera, piatok 3. októbra, sme nezištne a transparentne pomohli mame Katke a jej synčekovi Jankovi z Trebišova, ktorým na základné a nevyhnutné potraviny finančne prispela aj Ivana z Trebišova, ktorá sa výjazdu do rodiny, spolu s manželom Edmundom, aj osobne zúčastnila. Aj touto formou sa jej chceme poďakovať.

Pomáhajme si, Slováci. A hlupákov si nevšímajme.

————————-

Prečítajte si tiež: Základná myšlienka sociálneho projektu SHO: Pomáhame nezištne, dlhodobo a pravidelne

————————-

————————–

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds