SHO: Tupé tancovanie s rúškami na tvárach? Róbert Švec: Mám lepší recept na dobrú náladu

Svet tancuje na hit z Južnej Afriky! Pridali sa policajti, letušky či sestričky… aj Slováci! Reč je o výzve Jerusalema Dance, ktorá sa spája s chytľavým hitom z Južnej Afriky. Do jeho rytmu už mesiace tancujú celé skupiny a snažia sa tak priniesť trochu dobrej nálady v náročných dňoch. Informujú médiá TU.

Na abnormálne radovánky reaguje Róbert Švec:

Ľudia nebláznite! Nerobte zo seba šašov a hlupákov. To sa naozaj niekto nechá prepožičať na takúto tupú liberálnu propagandu. Tancovanie s rúškami na tvárach ako prejav snahy priniesť trocha dobrej nálady do dnešných dní?

Na margo toho tupého tancovania uvediem môj recept na dobrú náladu v dnešných dňoch: Nerešpektovanie nariadení Matoviča v súvislosti s fiktívnou pandémiou koronavírusu, prechádzky na čerstvom vzduchu, stretávanie sa s priateľmi, rodinou a pozitívnymi ľuďmi (pozitívne myslenie). Ja to praktizujem už niekoľko mesiacov a som FIT. A pravdaže správna životospráva. Podľa chuti každého z nás. 🙂

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Matovič veľmi rád tára o mafii. Avšak sám je pevnou súčasťou mafiánskeho režimu!

————————

Róbert Švec, predseda nášho hnutia. Zdroj fotky: SHO.sk

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds