SHO: Podporte naše občianske aktivity 2% z vašich daní. Za silné a sebavedomé Slovensko!

Dámy a páni! Ďakujeme, že aj tento rok ste sa rozhodli podporiť naše občianske aktivity formou 2% z vašich daní.

Pamätajte! Do 15. februára požiadajte zamestnávateľa o vykonanie Ročného zúčtovania preddavkov na daň z príjmov a nezabudnite uviesť, že budete darcom 2%, aby vám zamestnávateľ vystavil Potvrdenie o zaplatení dane. Keď dostanete Potvrdenie o zaplatení dane, vyplníte Vyhlásenie o poukázaní podielu zaplatenej dane z príjmov fyzickej osoby a tieto dva formuláre pošlete alebo doručíte daňovému úradu v mieste vášho bydliska.

Ak si podávate daňové priznanie sami, postup je ešte jednoduchší TU.

UPOZORNENIE: Ak by ste sa rozhodli nepoukázať 2% z vašich daní nášmu združeniu, súčasný darebácky režim môže vaše peniaze, bez vášho súhlasu a vedomia prerozdeliť napríklad pre asociálov do osád, liberálnym mimovládkam, ktoré presadzujú zločinecké agendy multi-kulti a LGBTI alebo mimovládkam, ktoré šíria vládnu propagandu o fiktívnej pandémii koronavírusu. Toto by ste chceli, Slováci?

Buďte rozumní a zodpovední. Poukážte 2% z vašich daní Slovenskému Hnutiu Obrody.

Ďakujeme, že podporujete náš spoločný zápas za silné a sebavedomé Slovensko.

————————–

Prečítajte si tiež: Nálepky STOP MATOVIČ NA SLOVENSKU do každej domácnosti. SHO: A ulice budú naše!

————————–

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds