SHO: Vianočné prianie Róberta Šveca vládnym zločincom a ich kolaborantom

Dámy a páni. Rozhodol som sa, že tento rok rozdelím vianočné prianie do dvoch častí.

Prvú časť venujem vládnym a covidovým zločincom, a ich kolaborantom okolo Čaputovej, Matoviča, Kollára, Remišovej a Sulíka.

A druhú časť venujem všetkým ľuďom dobrej vôle.

Takže začnem s vládnymi zločincami: Prajem vám, aby ste čím skôr stretli samých seba. Aby sa vám zlo, zášť, nevraživosť… , ktoré každý deň vnášate do nášho spoločenstva slovenského, vrátili čím skôr v tej najčistejšej podobe. To vám prajem z celého svojho srdca za všetky zločiny, ktoré ste na našom národe a štáte spáchali za posledné mesiace.

Autor vianočného priania Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: VIDEO. Vianoce 2021 v projekte Staráme sa: Muži SHO opäť dokázali, že pre nich niet nemožnosti!

————————-

Organizovaná skupina vládnych zločincov, v popredí Matovič, Sulík, Kollár, Remišová… Zdroj fotky: Internet

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds