Švec: Aj na trestnú činnosť covidových zločincov budem reagovať v rádiu Slobodný Vysielač

Dámy a páni! Opäť sme svedkami toho, že čo bolo pred niekoľkými týždňami označené ako hoax sa stáva skutočnosťou.

Piata kolóna Čaputová vyhlásila, že povinné opichávanie proti c-19 bude zrejme nevyhnutným opatrením a zločinec Lengvarský ju doplnil, keď vyhlásil, že ak sa nezvýši zaočkovanosť, tak príde na rad povinné opichávanie. A opichávať experimentálnou gebuzinou chcú aj deti slovenské!

Aj na tieto nehoráznosti a trestnú činnosť covidových zločincov bude dnes v rádiu Slobodný Vysielač reagovať Róbert Švec, predseda Slovenského Hnutia Obrody.

Počujeme sa od 16:00 hod. TU.

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Slovensku hrozia odstávky dodávok elektriny!? Švec odkazuje bruselským darebákom…

————————

Zdroj obrázku: SHO.sk

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds