SHO: Vládne rozkrádanie verejných financií pokračuje veľkou lyžicou! Róbert Švec reaguje

Ministerstvo zdravotníctva v máji zaplatilo z našich daní médiám za propagáciu očkovania proti koronavírusu 1,5 milióna eur. Informujú médiá.

Reaguje Róbert Švec:

A zlodejina za zlodejinou sa valí. A takto sa na hlúposti rozhadzujú milióny. NIE! Dámy a páni. Špajza nie je prázdna! Ale ju rabujú liberáli, blázni a mafiáni. V našom štáte je dosť peňazí, ale na to, aby sa správne prerozdeľovali, na to je potrebné, aby náš štát slovenský mali pevne v rukách rozumní a zodpovední vlastenci zo Slovenského Hnutia Obrody.

A peniaze budú aj pre dôchodcov, živnostníkov, podnikateľov, rodiny normálne… Jednoducho pre všetkých ľudí práce.

A k očkovaniu ešte jedna informácia:

Pozitívna správa pre rozumných a zodpovedných ľudí: Očkovanie viazne. Ak sa nič nezmení, Banskobystrický kraj pozatvára vakcinačné centrá. V čakárni sa cez internet registruje len málo ľudí.  Informujú médiá.

Konštatujeme: Dámy a páni! Držte sa! Nepodliehajte agresívnej a manipulatívnej liberálnej propagande. Gebuzina nie je sloboda. Zdravý rozum je cesta slobody!

————————-

Prečítajte si tiež: FOTO + VIDEO. Tisíce Slovákov v uliciach Bratislavy. A tie opäť patrili zodpovedným vlastencom

————————-

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds