Liberáli opäť ukázali svoju pravú tvár! Huckajú a vyvolávajú ozbrojené nepokoje! Reaguje Švec

Akože líderka bieloruskej opozície Sviatlana Cichanovská počas svojho prejavu v zahraničnom výbore Európskeho parlamentu vyzvala EÚ, aby zvýšila politický tlak na prezidenta Alexandra Lukašenka a kritizovala doterajší váhavý prístup Bruselu voči Minsku. Informujú médiá.

Tiež vyzvala Spojené štáty a ďalšie krajiny zoskupenia G7, aby formou sankcií vyvinuli silnejší tlak na bieloruskú vládu.

Reaguje Róbert Švec:

Toto sú presne tí úplatní ľudia, ktorí za misu šošovice predajú aj vlastnú matku. Aj na Slovensku sme ich mali a máme požehnanie. Destabilizovať štát, huckať proti svojej domovine cudzie sily a vyvolávať ozbrojené nepokoje. To je pravá tvár agentov zločineckej liberálnej demokracie.

Obnovené vojenské súdy TU budú pre nich tou najlepšou a najúčinnejšou liečbou!

————————–

Prečítajte si tiež: Róbert Švec: Slovenskí liberáli majú ďalší veľký problém! Velebia neonacistu z Bieloruska!

————————–

Vľavo: Sviatlana Cichanovská. Vpravo: Irena Bihariová, liberálka, ktorá dočasne pôsobí na Slovensku a ktorá sa mediálne preslávila tým, že sa smiala nad fotografiou trpiacich ľudí v koncentračnom tábore TU. Zdroj fotky: Internet

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds