Noviny Právo Národa vychádzajú už 20 rokov. SHO: Áno, chválime sa! Máme čím!

Dámy a páni! Písal sa 18. apríl 2001… Svetlo sveta uzrelo prvé číslo novín Právo Národa.

Áno, oslavujeme 20. výročie novín, ktorých srdce bije pre Slovensko. 20. výročie projektu, ktorý je na slovenskej vlasteneckej scéne ojedinelým zjavom. Veď kto sa môže pochváliť tým, že už 20 rokov, bez prestávky, vydáva tlačovinu, ktorá ochraňuje a upevňuje slovenské povedomie!?

Áno, my v Slovenskom Hnutí Obrody sa tým môžeme pochváliť a aj sa tým chceme pochváliť. Je to jeden z mnohých dôkazov našej oddanosti domovine, a našej odhodlanosti, vôle a vytrvalosti pracovať pre náš štát slovenský.

Rodným dátumom novín Právo Národa je 18. apríl 2001 a pri tejto príležitosti vám ponúkame, ak sa rozhodnete stať sa čitateľmi našich novín, 50% zľavu z ročného dobrovoľného príspevku na vydávanie Práva Národa. To znamená, že za iba 9 eur, vám budeme pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty posielať naše noviny po celý tok 2021 a do prvej zásielky vám pribalíme aj jedno číslo z roku 2020.

Ponuka platí do 18. apríla 2021, vrátane. Ako postupovať. Je to jednoduché TU.

Slovenky a Slováci! Nespoliehajte sa na to, že všetko nájdete na internete. Začína doba papierová! Buďte na ňu pripravení už dnes.

————————-

Prečítajte si tiež: VIDEO: Idiotizácia slovenského školstva naberá obludné rozmery! Reaguje Katarína Boková

————————-

Právo Národa: Sila. Hrdosť. Odhodlanie. Zdroj fotky: SHO.sk

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds