VIDEO: Prečo médiá hlavného prúdu blokujú informácie o SHO? Reaguje Štefan Polačik

Dámy a páni. Častokrát sa nás pýtate, že prečo sa o nás nehovorí v médiách hlavného prúdu a že prečo nás tieto médiá nepozývajú do rôznych diskusií, vrátane verejnoprávnej RTVS.

Na otázku odpovedá v zdieľanom videu Štefan Polačik…

ALE! Uisťujeme vás všetkých, že naša vôľa je z ocele a… Jedného dňa sa budú médiá hlavného prúdu dožadovať našich stanovísk a aj toho, aby sme im odpovedali na ich otázky. Ale už dnes si vyhradzujeme právo zvoliť k nim taký prístup, aký uznáme my  za vhodný. Aby potom nevyplakávali, médiá „štandardné“ neslovenské.

————————-

Prečítajte si tiež: Klamstvo: SHO financujú oligarchovia a liberáli! SHO: A aká je pravda? Reaguje Štefan Polačik

————————-

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds