SHO zvyšuje svoju popularitu medzi Slovákmi. Aj o tom bude diskusia v Slobodnom vysielači

V nedeľu 12. januára budú v štúdiu Slobodného vysielača odpovedať na vaše otázky a diskutovať na aktuálne spoločenské témy Štefan Polačik a Pavol Poprocký. Budú hosťami relácie Bez cenzúry, ktorá začne o 16.30 hod. Diskusiu si budete môcť vypočuť naživo TU.

Na Slovensku už dlho nie je politická sila, ktorá by obhajovala záujmy Slovákov a lojálnych občanov našej vlasti hrdo a dôstojne doma i v zahraničí. Sú tu iba politické organizácie, ktoré sa iba priživujú na slovenskom vlastenectve a v konečnom dôsledku mu iba škodia.

Preto som veľmi rád, že Slovenské Hnutie Obrody vstupuje na politickú scénu a ponúkne Slovákom vlasteneckú alternatívu, ktorá nebude založená na bezbrehom populizme, prázdnych sľuboch, politických kšeftoch a egoizme, ale práve naopak, bude o reálnej a dlhodobej vlasteneckej práci pre slovenský národ a všetkých lojálnych občanov, presne tak, ako to naše hnutie robí už od mája 2004. Som presvedčený o tom, že politické Slovenské Hnutie Obrody to dokáže.

Vo svojom živote sa riadim aj výrokom Pavla Országha Hviezdoslava: „… lebo nie ten, kto v rozkoši planúc žil, ale ten, kto tvoril a vytvoril, môže hovoriť, že žil!“

Konštatuje Pavol Poprocký, člen predsedníctva SHO a kandidát do NR SR.

————————

Prečítajte si tiež: Staň sa infovojakom v boji proti liberálnej cenzúre. Čítaj a rozširuj noviny Právo Národa

————————

Zľava: Štefan Polačik, Róbert Švec, Pavol Skýpala a Pavol Poprocký

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds