Staň sa infovojakom v boji proti liberálnej cenzúre. Čítaj a rozširuj noviny Právo Národa

Kamaráti. V piatok 18. októbra Facebook zablokoval stránku Slovenského Hnutia Obrody. Naša stránka na Facebooku mala už vyše 47-tisíc fanúšikov.

Slovenské Hnutie Obrody nestojí a nepadá na nejakej sociálnej sieti. A tento útok netolerantných a zlých ľudí nás len posunie vpred v našom boji za normálne a zdravé Slovensko bez liberálnej diktatúry a cenzúry.

V našom zápase sa môžeme oprieť aj o veľmi účinnú zbraň, akou je dvojmesačník Právo Národa. Naše noviny vydávame od 18. apríla 2001 a nájdete v nich zaujímavé tematické príspevky, postrehy, glosy, reportáže, doplnené pozvánkami na podujatia a rôzne akcie.

Kamaráti, dnes aj vy môžete rozšíriť rady čitateľov Práva Národa. Stačí, ak vyplníte formulár TU a my vám bezplatne pošleme na ukážku naše noviny. Ak vás oslovia, v čo pevne veríme, budete môcť podporiť ich vydávanie sumou 18 eur a my vám budeme následne Právo Národa posielať celý rok 2020 prostredníctvom Slovenskej pošty.

Nestoj na chodníku a pridaj sa k nám. Rozšír naše rady infovojakov v zápase o budúcnosť nášho národného spoločenstva a štátu. Pridaj sa k zodpovedným vlastencom, ktorí ochraňujú Slovensko pred novodobým duchovným morom s názvom liberalizmus.

Sme SHO. My sa nikdy nevzdáme a prinavrátime moc v našom štáte opäť do rúk Slovákom.

———————-

Prečítajte si tiež: Cenzúra: Facebook zablokoval stránku SHO. Štefan Polačik: Nás neumlčíte

———————-

Naša otčina potrebuje aj teba. Staň sa infovojakom a spoločne porazíme liberálny mor.

Štefan Polačik: V piatok 18. októbra Facebook zablokoval stránku Slovenského Hnutia Obrody. Prečo? Pretože šírime pravdu, zdravý rozum a tradičné hodnoty.

————————–

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds