SHOCAST k výsledkom referenda. Alexander Székely v rádiu Slobodný Vysielač: Viete, kde ja mám Fica?!

Dámy a páni. Do diskusie v rádiu Slobodný Vysielač, ktorá sa uskutočnila v nedeľu 22. januára a ktorá sa venovala najmä výsledkom referenda o zmene Ústavy Slovenskej republiky, sa zapojil aj Alexander Székely, regionálny zástupca SHO pre Košický kraj.

Koho viní Košičan Székely za nízku účasť v referende a čo povedal na adresu najvyšších ústavných činiteľov a aj Roberta Fica?

To sa dozviete v najnovšom podcaste SHO.

Vaše Slovenské Hnutie Obrody.

 ———————-

Podrobnosti: Noviny Právo Národa: Zločinec Dzurinda predstavil svoj nový politický projekt. Róbert Švec reaguje

———————–

 

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds