Optimalizácia volebného programu SHO: Obnovíme trest smrti. Aj za zločiny proti národu a štátu

Dámy a páni. Pred pár dňami sme vás informovali, že v Slovenskom Hnutí Obrody prebiehajú práce na novelizácii nášho volebného programu TU.

Dnes vás chcem informovať, že po vyhranení sa voči EÚ (presadíme odchod Slovenska z tohto dekadentného spolku) TU a po vyhranení sa voči euru (presadíme opätovné zavedenie slovenskej koruny) TU bude optimalizovaný program SHO zahŕňať aj obnovenie TRESTU SMRTI (pre zločiny spáchané proti národu a štátu, za zločiny na deťoch, za recidívu v oblasti násilných trestných činov… ).

Mimoriadna doba si vyžaduje mimoriadne opatrenia a nikto z nás nepochybuje, že žijeme mimoriadnu dobu.

A po skúsenostiach so súčasnými vládnymi zločincami a po skúsenostiach s okupáciou Prezidentského paláca neslovenskými elementmi je nevyhnutné obnoviť to, čo sa v minulosti ukázalo ako účinné v boji s vnútornými a vonkajším škodcami nášho spoločenstva.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————–

Prečítajte si tiež: Referendum 2023: Už niekoľko tisíc kusov špeciálnych titulných strán novín Právo Národa sme rozdali Slovákom

————————–

Zdroj obrázku: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds