Róbert Švec kolegom na proslovenskej scéne: Je veľmi smutné, ako ste sa zachovali v súvislosti…

Slovenky a Slováci. V nedeľu 8. januára sme zorganizovali oslavu pri príležitosti 30. výročia vzniku súčasnej druhej Slovenskej republiky – obnovenia slovenskej štátnosti.

Po oslave sme ešte podebatovali s občanmi o veciach verejných. Video z oslavy uverejníme už čoskoro.

ALE… Je veľmi smutné, že ani 30. výročie existencie nášho štátu, aj napriek tomu, že sme ich k účasti niekoľkokrát vyzývali TU, neprimälo predstaviteľov proslovenských organizácií, aby sa podujatia zúčastnili. Jedine, zástupcovia občianskeho združenia Slovan – Národný snem jednoty, boli prítomní.

Je to len ďalší dôkaz toho, kto o spájaní a spolupráci tára a kto sa skutkami úprimne usiluje o spoluprácu. Áno, Slovenské Hnutie Obrody dlhodobo podáva ruku na spoluprácu, odozva je však dlhodobo takmer nulová.

A aj preto, opakujem, dámy a páni. Otázky o spájaní a spolupráci neadresujte mojej osobe a ani Slovenskému Hnutiu Obrody, ale tým, ktorí dlhodobo ignorujú výzvy vlastencov zo Slovenského Hnutia Obrody na spoločný postup.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————–

Prečítajte si tiež: Noviny Právo Národa: Róbert Švec adresoval priamu a jasnú reč sympatizantom odídencov od Kotlebu

————————–

Vpravo Ján Michalík a Alexander Székely (v červenej vetrovke) – ľudia SHO, odpovedajú na otázky občanov. Zdroj fotky: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds