ŠKANDÁL! Mesto Považská Bystrica: Zakazujeme vám slobodne diskutovať. SHO: Skôr zamrzne peklo!

Dámy a páni! Ohlásená verejná diskusia SHO s občanmi v Považskej Bystrici, ktorá sa mala uskutočniť v nedeľu 8. mája sa nekonala. Dôvod?

Vedenie Mesta Považská Bystrica nám na poslednú chvíľu zakázalo verejnú diskusiu, ktorá sa mala uskutočniť na námestí a ktorá bola riadne, v súlade so zákonom, nahlásená na Mestskom úrade a z toho dôvodu, lebo údajne verejné priestranstvo na ktorom sa mala diskusia uskutočniť nie je určené na politické aktivity. Ak by tento dôvod nebol mentálne tragický, bol by možno komický!

Ale aj napriek tomuto nedemokratickému a netolerantnému postupu vedenia mesta, niekoľko desiatok rozumných a zodpovedných Slovákov, aj z Košíc, Spišskej Novej Vsi, Martina, Nitry, Malaciek, Trnavy, Bratislavy… neformálne a slobodne diskutovalo na námestí.

Každého môžeme ubezpečiť, že ani takéto špinavosti zo strany zločineckého systému nám nezabránia v stretávaní sa s vami a v našich buntáciach pouličných.

Najbližšie sa stretneme v Prešovskom kraji.

————————-

Prečítajte si tiež: PODCAST. Anton Ančic: Za dobrotu na žobrotu? Bude Slovákov terorizovať lacná pracovná sila?!

————————-

Zdroj fotiek: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds