FOTO: Deň matiek sme oslávili aj v našom sociálnom projekte Staráme sa. Pretože naša pomoc…

Naša pomoc zavítala cez víkend do mesta pod Zoborom. V Nitre, aj vďaka dobrým ľuďom, ktorí pomáhajú nášmu projektu, pomáhame aj onkologickému pacientovi, bojovníkovi Adamkovi.

Tejto slovenskej rodinke, v ktorej sama mama vychováva 5 detí, Štefan Polačik zabezpečil nákup potravín, ktoré určite pomôžu… a okrem toho…

Keďže v nedeľu bol Deň matiek, pri príležitosti ktorého (aj za nás všetkých) malý Adamko s kyticou ruží zablahoželal a poprial všetko dobré mame Mirke, ktorá okrem neho sama vychováva ďalších štyroch súrodencov.

V našom sociálnom projekte veru nie je núdza o dojemné chvíle. Veď je to projekt písaný nami-vami a životom samým.

Tím projektu Staráme sa touto cestou pripája k Adamkovi a praje všetko dobré všetkým poctivým mamám, ktoré sa o svoje deti starajú s láskou a vychovávajú z nich hrdých Slovákov so zmyslom pre ľudskosť.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————-

Prečítajte si tiež: Projekt Staráme sa. Fiľakovo: Musíme si navzájom pomáhať. Iba taký národ a spoločenstvo…

————————-

Zdroj fotiek: SHO.sk

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds