ŠKANDÁL: Zmätená liberálna úderka opäť úradovala!? Biely dvojkríž ako symbol…

Keď je v štáte slovenskom biely dvojkríž, ktorý sa nachádza v štátnom znaku Slovenskej republiky, považovaný za fašistický symbol.

To nevymyslíte… To je také liberálno-demokratické. A takú dobu žijeme… Ale ani takáto šikana a pokus o zastrašovanie nás nezastaví. Vždy sme sa hrdo hlásili k dvojkrížu. A budeme v tom aktívne pokračovať!

FOTO: Znehodnotený znak SHO na kapote auta člena nášho hnutia.

Vaše Slovenské Hnutie Obrody.

————————–

Prečítajte si tiež: NEHORÁZNOSŤ: Obecný úrad v Rimavskej Seči má problém! Na úrade dlhodobo viala vlajka…

————————–

Zdroj fotky: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Mikinu víťazov si môžete objednať TU.

————————–

Dámy a páni. Naše proslovenské aktivity môžete podporiť aj 2% z vašich daní. Ako na to? Je to jednoduché. Takto TU. Ďakujeme. Vaším správnym rozhodnutím podporíte aj seba. Veď naša činnosť je vyvíjaná najmä pre vaše dobro.

————————–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds