Projekt Staráme sa. Pavol Poprocký pre spravodajskú stránku napalete.sk: Utečencom z Ukrajiny…

Dámy a páni! Aj spravodajská stránka napalete.sk informuje o našom – vašom úspešnom sociálnom projekte Staráme sa.

V článku nájdete aj odpoveď Pavla Poprockého na otázku, či pomáhame aj utečencom, napríklad z Ukrajiny a objasňuje aj to, prečo je náš projekt na scéne už neuveriteľných 11 rokov a stále napreduje.

Celý článok si môžete prečítať TU.

————————-

Prečítajte si tiež: SHO: Pokrytecká úderka liberálnej propagandy opäť úradovala. Pavol Poprocký reaguje…

————————-

Mgr. Pavol Poprocký pôsobí v okrese Rimavská Sobota. Vyštudoval Univerzitu Mateja Bela v Banskej Bystrici, odbor slovenský jazyk a literatúra. Zdroj fotky: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Mikinu víťazov si môžete objednať TU.

————————–

Dámy a páni. Naše proslovenské aktivity môžete podporiť aj 2% z vašich daní. Ako na to? Je to jednoduché. Takto TU. Ďakujeme. Vaším správnym rozhodnutím podporíte aj seba. Veď naša činnosť je vyvíjaná najmä pre vaše dobro.

————————–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds