Slováci sa zabávajú na trápnom Korčokovi. SHO reaguje: Je to šašo, ktorý škodí Slovensku

Demonštranti v Bielorusku nie sú platení zo zahraničia, NATO neohrozuje Lukašenkov režim a z krajiny, ktorú ako prezident stále vedie, sa nemá stať kolónia Západu. 🙂 Minister zahraničných vecí Ivan Korčok v stredu na tlačovej konferencii vyvracal najčastejšie údajné dezinformácie, ktoré sa šíria v súvislosti s protestmi v Bielorusku. Informujú médiá.

A použil na to veľmi netradičné pomôcky, ktoré sú výsmechom slovenskej diplomacie.

Na spôsob prezentácie ministra zahraničných vecí Ivana Korčoka reagoval Róbert Švec:

Každý režim má svojich dvorných šašov a užitočných hlupákov. A ten súčasný režim má svojho Korčoka. Trápneho a zapredaného Bruselu, na ktorom sa baví celý internet.

Korčok je už taký zúfalý, že sa snaží Slovákov presvedčiť o tom, že do vnútorných záležitostí Bieloruska nezasahujú agenti Bruseli a že nejde o pokus majdanizovať  Bielorusko, a že v Bielorusku „spontánne povstal ľud“, aj s  takými „nespochybniteľnými dôkazmi“, ako sú obrázky vo forme vytlačených a prečiarknutých oznamov.

Pán Korčok, s takýmito obrázkami si môžete viete čo…  Uzatvára svoje konštatovanie Róbert Švec.

—————————

Prečítajte si tiež: Lukašenko mobilizuje armádu. SHO: Korčok a jeho kumpáni sú znepokojení. Švec je spokojný

—————————

Dôkazy, ktoré predložil Korčok sú „nespochybniteľné“. 🙂 Zdroj obrázku: Internet

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds