Lukašenko mobilizuje armádu. SHO: Korčok a jeho kumpáni sú znepokojení. Švec je spokojný

Minister zahraničných vecí Ivan Korčok je znepokojený tým, že bieloruský prezident mobilizuje armádu, aby obnovil v štáte poriadok.

Naopak. Róbert Švec na sociálnej sieti opäť  vyjadril podporu tvrdej línie Lukašenka a neodpustil si ani uštipačnú poznámku na adresu bieloruských liberálov:

Ja som spokojný s takýmto postupom bieloruského prezidenta a plne jeho tvrdú líniu podporujem. Predsa sa nebude Lukašenko nečinne prizerať, ako mu kamaráti Korčoka, Demeša, Dzurindu a ďalších rozvracajú štát. Len smelo do nich, pán prezident Lukašenko.

A dodal:

Liberálne médiá, ktoré dočasne pôsobia na Slovensku sa rozkošne jedujú na to, že Lukašenko vystúpil z vrtuľníka v nepriestrelnej veste a so samopalom v ruke. Ja mu za to tlieskam. Jeho postoj schvaľujem, pretože prezident štátu má ísť príkladom silovým a bezpečnostným zložkám v boji s vnútorným a aj vonkajším nepriateľom.

A Sviatlane Cichanovskej, ktorá v Európskom parlamente vyhlásila: „Bielorusko sa prebudilo. Už nie sme opozíciou. Teraz sme väčšina,“ adresoval sarkastickú poznámku: To je svet a počty podľa liberálov a agentov Bruselu v Bielorusku. Áno, „väčšina“. Horko-ťažko desaťpercentná.

———————–

Pozrite si tiež: Video, ktoré uverejnila Česká televízia o tom, ako Lukašenko pevne manažuje situáciu

———————–

Skupinka agentov Bruselu, ktorá dočasne pôsobí na Slovensku. Zľava: Ivan Korčok, Milan Kňažko, Eduard Kukan, Ján Kubiš, Pavol Demeš a Mikuláš Dzurinda. Zdroj fotky: Internet

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds