SNS sa rozpadá, ale jej členovia sa nemusia stratiť, ako Hrnko. Máme pre nich alternatívu

Keď som sa pred pár týždňami dozvedel, že na miesto predsedu SNS bude znovu kandidovať Andrej Danko, ten Andrej Danko, ktorý svojou zženštilou politikou voči otázkam slovenského juhu v podstate dopomohol ku jeho ďalšej separácii a izolácii od väčšiny Slovenska, tak som len prekrížil rukami a dúfal som, že aspoň bude mať protikandidáta, ktorý ho pošle kade ľahšie.

Lenže, on dostal ako protikandidáta Antona Hrnka. Aj napriek dlhodobej nejasnej politike SNS som vyjadroval malé presvedčenie, že v strane nastane sebareflexia a politika najstaršej strany Slovákov sa zmení. Dnes však vieme, že moje presvedčenie bolo mylné a SNS čakajú posledné roky na slovenskej politickej mape. Nuž, komu niet rady, tomu niet pomoci…

… a pomoci už niet ani Antonovi Hrnkovi, ktorý zradil vlastenecké politické vody tým, že po neúspechu vo voľbách o stoličku predsedu SNS, preskočil ku Kollárovi TU. Ku tomu Kollárovi, ktorý sa stretáva(l) s pochybnými ľuďmi z podsvetia, spojil sa s tým Kollárom, ktorý dal facku Le Penovej, Salvinimu a veľkej časti svojich voličov, keď vstúpil do liberálnej vlády, a tiež s tým Kollárom, ktorý očividne trpí sexuálnymi poruchami,… a to vraj len preto, aby sa mohli uplatniť Hrnkove „skúsenosti“ pri riešení národnostných otázok. Nuž, ak sa má situácia na slovenskom juhu i naďalej riešiť podporou všakovakých, len nie slovenských škôl, spolkov a kultúry, tak to rovno mohol pán Hrnko prejsť do SMK, kde by spoločne s ďalším (zlo)radcom pre národnostné otázky, Józsefom Berényim (poradca Matoviča a tiež Kollára), mohli rovno kriesiť myšlienky „Veľkého Maďarska“. Ale, kto vie?! Možno Hrnka nebude treba ani tam a Berényi ich vzkriesi sám, keď Hrnko bude dopíjať poslednú fľašu vodky…

Ale nezúfajte, sklamaní Slováci z SNS a iných subjektov hlásiacim sa ku slovenským a národným hodnotám a politike. Máme pre vás riešenie tejto zdanlivo zložitej situácie: Pridajte sa k nám! Aspoň skúste, aké je to byť súčasťou hrdého, v kolenách silného, slovenského a pronárodne zmýšľajúceho politického subjektu, ktoré v zásadných národno-štátnych otázkach nerobí žiadne kompromisy a tobôž nie kolenačkovú či zženštilú politiku.

My za vami stojíme už od roku 2004, tak sa postavte aj vy za nás a vstúpte k nám! Spoločne vrátime národnej politike tvár, za ktorú sa pred našimi potomkami nebudeme hanbiť. Lebo Danko, Hrnko, Harabin, Kotleba, Mazurek a iní hanbou sú…

Autor článku Pavol Poprocký je člen predsedníctva SHO.

————————-

A Štefan Polačik, podpredseda SHO dodáva: Jedna veľká mafia. Hrnko ide po neúspechu v SNS ku Kollárovi. Stal sa jeho poradcom. Stále tvrdím, že je jedno či sú to červení, modrí alebo zelení. Všetko je to jedna banda. Systém vytvára rôzne politické strany, pravicu, ľavicu či liberálov, aby mali ľudia zdanlivo na výber. No v skutočnosti za týmito stranami stoja tie isté záujmové skupiny. Divadlo pre ovečky. Po Dankovom znovuzvolení za predsedu je toto ďalšia rana všetkým rozumným a znechuteným národniarom, ktorí v SNS ešte sú. Opäť vás vyzývam! Nezostaňte apatickí! Pridajte sa k nám. V SHO má dvere otvorené každý normálny Slovák. Naša cesta je cesta slovenská, cestá rovná, cesta cti!

————————-

Štefan Polačik reční počas diskusie s občanmi pred Mestským úradom v Dolnom Kubíne. Zdroj fotky: SHO

————————-

Prečítajte si tiež: Video SHO. Diskusia v Dolnom Kubíne: Potrebujeme štátnikov. A nie úplatných babrákov

————————-

Pavol Poprocký: Dnes však vieme, že SNS čakajú posledné roky na slovenskej politickej mape. Zdroj fotky: Internet

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds