Babráci od Matoviča: Povinnú karanténu si zaplatíte! SHO: Nech ju zaplatí ten, kto ju nariadil

Poplatok za pobyt v štátnom karanténnom zariadení ešte neuhradili všetci občania. Ministerstvo vnútra SR stále priebežne vystavuje faktúry. Dlžná suma predstavuje aktuálne viac ako 674 600 eur z celkovej výšky pohľadávok vyše 1,4 milióna eur. Pre TASR to uviedla Michaela Paulenová z tlačového odboru MV SR. Informujú médiá.

Na tieto slová reaguje Róbert Švec:

Súčasní režimisti nemajú kožu na tvári. Štátnu karanténu mediálne prezentujú ako dovolenkový pobyt Slovákov, ktorý si sami vybrali. Nie, dámy a páni. Ak vláda prikázala občanom absolvovať povinnú karanténu, vláda má zabezpečiť to, aby za náklady spojené s karanténou nemuseli ľudia platiť.

Keď ministerka kultúry dokázala vyčleniť zo štátneho rozpočtu 10 miliónov pre pochybných umelcov, tak nejakých „smiešnych“ 1,4 milióna nemôže byť žiadny problém.

————————

Prečítajte si tiež: Video SHO. Diskusia v Dolnom Kubíne: Potrebujeme štátnikov. A nie úplatných babrákov

————————

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds