Video SHO. Diskusia v Dolnom Kubíne: Potrebujeme štátnikov. A nie úplatných babrákov

Dámy a páni. Slovenské Hnutie Obrody vypočulo hlas mnohých z vás, ktorí máte záujem podporovať svojou účasťou rozumné aktivity, ktorých cieľom je poukázať na neschopnosť vlády Igora Matoviča, ale zároveň nemáte možnosti, či už časové alebo finančné, cestovať na podujatia do Bratislavy.

A aj preto sme pre vás pripravili sériu diskusií v slovenských okresných mestách.

Diskusie sa nesú v znamení hesla: Dole s Matovičom! Pretože sme presvedčení, že Slovensku dnes škodia najviac dve veci. A to COVID-19 a Matovič-20.

Kamaráti. Druhá občianska diskusia je úspešne za nami. Tentokrát sme sa s vami stretli v sobotu 19. septembra pred Mestským úradom v Dolnom Kubíne.

Všetko čo robíme, pre vás robíme, Slováci.

Najbližšie sa stretneme v nedeľu 27. septembra o 15:00 hod. pred Mestským úradom v Rimavskej Sobote.

————————–

Prečítajte si tiež: Odmietate dýchať smrad, ktorý produkujú neslovenské médiá? SHO: Tak ste na správnej adrese

————————–

 

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds