Sociálny projekt SHO: Aj Zuzana z Tisovca je súčasťou nášho úspešného tímu

Včera 11. septembra sme pomohli rodine pri Hnúšti. A neboli sme v tom sami. Okrem školských pomôcok od Edity, Janky, Katky a Jána, sme do rodiny zaniesli aj potraviny, ktoré nám do projektu venovala pani Zuzka z Tisovca. Pri rozhovore s ňou z nej priam sršala dobrota, nezištnosť a odhodlanie pomáhať spolu s nami.

Ďakujeme, Zuzka a vítame Vás v našom tíme už 9-ročnej zodpovednej a normálnej solidarity.

V prípade, kamaráti, že by ste chceli aj vy pomôcť, ľubovoľné finančné príspevky môžete posielať na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa.

Pomáhajme si, Slováci.

———————–

Prečítajte si tiež: SHO: Školské tašky a pomôcky sme zaniesli už aj do rodiny v okrese Lučenec 

———————–

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds