Zeman: Na čele Kosova stoja vojnoví zločinci. SHO: A obchodníci s ľudskými orgánmi

Český prezident Miloš Zeman v stredu počas svojej návštevy Srbska vyhlásil, že plánuje s českými ústavnými činiteľmi prerokovať, či by bolo možné, aby Česko odvolalo uznanie Kosova za samostatný štát. Podľa Zemana český minister obrany už prehlásil, že je chyba, že bolo Kosovo uznané za samostatný štát, teda by ho mohol v danej veci podporiť.

Zeman zároveň dodal, že na čele Kosova stoja vojnoví zločinci, a aj preto nepatrí do spoločenstva demokratických štátov, čím narážal aj na fakt, že kosovský premiér Ramush Haradina bol kvôli podozreniam zo zločinov za vojny na konci 90. rokov predvolaný pred haagsky tribunál, keďže bol v tých časoch v Kosove veliteľom Kosovskej oslobodzovacej armády (UCK). A práve z takýchto ľudí je zložené celé kosovské vedenie. Prezidentom Kosova je zase Hashim Thaçi, ktorý bol predtým premiérom a tiež veliteľom UCK. A aj on bol podľa Rady Európy šéfom teroristickej organizácie, ktorá od roku 1999 pašovala zbrane, narkotiká a dokonca aj ľudské orgány!

Teda nečudo, že chce Zeman stiahnuť podpis, ktorým Česko uznáva Kosovo ako samostatný zvrchovaný štát. Kosovo stále patrí Srbsku. A tak by tomu bolo dodnes, keby sa v tom neangažovali USA a do čela Kosova nedosadili zločincov a svoje bábky, ktoré im na tomto území povolili postaviť najväčšiu vojenskú základňu v Európe!

Chvála Bohu, že Slovenská republika neuznala Kosovo ako nezávislý samostatný štát, čím sme si ako krajina zachovali tvár a najmä sme postupovali s rozumom a na základe medzinárodného práva, ktoré je v posledných rokoch ohýbané ako to komu vyhovuje.

Autor: Martin Bago

————————–

Prečítajte si tiež: Kosovo je Srbsko: Podlé praktiky médií na Slovensku aj v relácii o počasí

————————–

Hashim Thaçi, v strede, v čase svojej najväčšej „slávy“, v 90. rokov 20. storočia v kruhu teroristov z Kosovskej oslobodzovacej armády.

Vojnoví zločinci sa veľmi radi stretávajú aj na oficiálnej úrovni. Hashim Thaçi je častým návštevníkom Bieleho domu.

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds