Sociálny projekt SHO: Prvé školské pomôcky sme už venovali do rodiny so 6 deťmi

V sobotu 31. augusta sme zavítali do rodiny, v ktorej vychovávajú 6 detí. Možno sa pýtate. Veľa? Málo? Zodpovedné? Nezodpovedné? Diskusia o počte detí a o miere zodpovednosti nie je na mieste. Na mieste je pomôcť týmto deťom, aby mali čo najsvetlejšiu budúcnosť.

Trom najstarším – Miške, Mariánovi a Jankovi sme zaniesli pomôcky do školy, ktoré do projektu darovala Janka zo Senca a ostatné sme dokúpili z peňazí, ktorými ste podporili náš projekt pomoci.

Z kúpených jogurtov a ovocia sa mohla tešiť aj malá Maťka a Janka a najmenšej Lucke sme venovali plienky a oblečenie, z ktorého už čoskoro vyrastie, lebo naozaj rastie ako z vody. S tým však Erika z Nového Mesta nad Váhom a ostatné dievčence zo západu našej vlasti, ktoré nám ich do projektu darovali, určite počítali.

Toto všetko sme včera mohli urobiť pre rodinu, ktorej cez minulú zimu vyhorel dom. A to len vďaka tomu, že sa nebojíte pomáhať spolu s nami. Spoločne toho môžeme urobiť viac.

—————————-

Prečítajte si tiež: Sociálny projekt SHO: Pomôžme školákom začať dôstojne nový školský rok

—————————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds