TV JOJ: Hosťom v našej diskusnej relácii bude Róbert Švec. V utorok 11. februára. Naživo

V utorok 11. februára sa Róbert Švec zúčastní politickej diskusnej relácie TV JOJ Na hrane – VOĽBY 2020, ktorá sa bude vysielať o 21:40 hod. naživo v televízii a tiež na webe televízie.

Témami diskusie budú:

Volebný program a priority strany.

Riešenia prioritne v oblastiach zdravotníctvo, školstvo, sociálna sféra, spravodlivosť.

Postoj v hodnotových otázkach.

Na záver  posolstvo voličom v dĺžke 1 minúty.

Róbert Švec: Predvolebná kampaň nie je, žiaľ, hodnotový zápas o tom, kto chce čo urobiť pre našu vlasť, ale zmenila sa na bitkársky ring, kde je všetko dovolené, tolerované a dokonca aj žiadané. A to aj podpásové údery a „kopance do rozkroku.“ A čím sú silnejšie, tým sú žiadanejšie. Je smutné sledovať, kam sa prepadla nielen politika, ale aj nastavenie slovenskej spoločnosti. Negativizmus hrá prím, pozitívne veci a aktivity sú terčom výsmechu, lebo dnes sa nenosí robiť pozitívnu politiku. ALE. Pravda bude pravdou, aj keď ju bude šíriť iba jeden človek. A pravda je taká, že budúcnosť našej vlasti je v pozitívnej politike, v službe pre našich ľudí a pre náš štát. A takú prítomnosť, ale aj budúcnosť bude aj naďalej presadzovať Slovenské Hnutie Obrody pod mojím vedením.

————————-

Prečítajte si tiež: Volím číslo 5. SHO: Neexistuje prepadnutý hlas. Existuje iba prepadnutá možnosť voliť slobodne

————————-

Zľava: Štefan Polačik, Róbert Švec a Marián Chudý

———————–-

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds