SHO: Deti sú v našom projekte Staráme sa na prvom mieste. Naše pohodlie musí ísť bokom

V utorok 28. januára večer sme navštívili rodinu od Rimavskej Soboty. Hoci husto snežilo a cesty na „lazy“, kde rodina býva, neboli poriadne odhrnuté, predsa sme išli.

Cesta tam vyzerala, akoby sme šli do neznáma. Viac, ako 30-kilometrovú rýchlosť sme si nemohli dovoliť prekročiť a tá niekoľko desiatok dlhá trasa trvala večnosť. No, keď sme do rodiny dorazili, potvrdilo sa nám, že naše pohodlie nie je dôležité. Naozaj dôležité je dodržať sľub, že prídeme, keď to sľúbime. A my si naše sľuby plníme.

Deti sa nás už nevedeli dočkať. Priniesli sme im to, čo majú mnohé deti najradšej – jogurty a sladkosti, ale aj ovocie a zeleninu.

Ak sa niekomu zdá, že toho veľa na stole nie je, verte-neverte, na stole je nákup, ktorý si vzhľadom k nášmu rozpočtu môžeme dovoliť pre rodinu zabezpečiť. Kvantita a kvalita nákupov pre naše rodiny je podmienená tiež výškou vašich príspevkov a zároveň musíme znovu podotknúť, že naša pomoc nemá za úlohu suplovať rolu rodičov, ale má ich hlavne motivovať a pomôcť im so zvládnutím nepríjemnej situácie, v ktorej sa ocitli. Slováci Slovákom.

————————–

Prečítajte si tiež: Sociálny projekt SHO: Aj vďaka našej pomoci, nielen materiálnej, vyrastajú z detí úspešní Slováci

————————–

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds