Most-Híd sa rozpadá: Dobrá správa pre Slovákov a lojálnych občanov našej vlasti

Bugárovi sa začína jeho Most-Híd rozpadať pod rukami. Po tom, ako bývalý minister obrany Martin Fedor oznámil, že odchádza z klubu bugárovcov a tým aj z vládnej koalície, ozval sa aj exminister životného prostredia József Nagy. A podobný krok sa chystá učiniť aj tvrdo euroatlanticky orientované Sorosove politické dievča pre všetko Katarína Cséfalvayová.

Okrem týchto ľudí došlo aj k ďalším vzdaniam sa funkcií v strane, konkrétne postov podpredsedu, ktorých sa vzdali súčasný minister životného prostredia László Sólymos a Peter Antal.

Cséfalvayová a Fedor vždy presadzovali cudzie záujmy na Slovensku.

Veľmi zaujímavý je však príbeh ľudí ako Fedor či Cséfalvayová, ktorí k Bugárovi prišli z Procházkovej SIEŤ-e (podobne ako Beblavý), prostredníctvom ktorej sa dostali do parlamentu. A obaja, keď zbadali, že sa už s Bugárom do parlamentu nedostanú, hodili, resp. hodia ho cez palubu, prezlečú kabáty a prejdú k ďalšiemu politikovi, po ktorého chrbte sa tam môžu dostať. Obaja ale za celé volebné obdobie pre Slovensko a jeho občanov nič neurobili, ba presne naopak, len sa snažili Slovensko vohnať do čo najväčšieho otroctva a područia EÚ a NATO. Obaja nič prospešné pre Slovákov ani len nenavrhli, resp. taký Fedor, ktorý rovnako ako Beblavý prešiel Dzurindovou SDKÚ a Procházkovou SIEŤ-ou, po čom následne zakotvil v Bugárovom Moste-Híde, za celé posledné volebné obdobie predložil nula zákonov a nula pozmeňovacích návrhov, čo hovorí samo za seba. A to všetko za cca 5 000 eur mesačne z našich daní! Ide proste len o obyčajného politického prebehlíka, ktorý každé volebné obdobie hľadá niekoho iného, po koho chrbte by sa vyšplhal do parlamentu (a koho nakoniec aj tak odkopne), kde by mohol v čo najväčšej tichosti prežiť ďalšie volebné obdobie.

Obaja, teda ako Fedor, tak aj Cséfalvayová, však nakoniec pravdepodobne zakotvia v Druckerovej strane a možno sa aj podobne ako politický dinosaurus a ich niekdajší spolustranník Beblavý nazvú „novými politikmi“. Je však len na nás, či to týmto „novým politikom“ opäť zožerieme aj s navijakom a opäť ich ako národ posunieme do parlamentu parazitovať na našich daniach a odvodoch, ale ich konečne pošleme tam, kam skutočne patria.

Fedor, tak aj Cséfalvayová, nakoniec pravdepodobne zakotvia v Druckerovej strane a možno sa aj podobne ako politický dinosaurus a ich niekdajší spolustranník Beblavý nazvú „novými politikmi“.

Každopádne, súčasné dianie v strane Most-Híd je pre Slovákov pozitívnou správou, pretože táto strana bola od svojho vzniku protislovensky a antinárodne zameraná a plná neslovenských elementov a najrôznejších odpadlíkov z celej politickej scény! Nikdy nebojovala za náš štát a naše tradičné hodnoty, ale len za svoj biznis, plné vrecká a za „hodnoty“ svojich pánov zo zahraničia!

Politici v tejto neslovenskej strane nikdy nič dobre pre Slovákov, Slovenskú republiku a ani pre maďarskú menšinu, ktorá je jej súčasťou, neurobili, ale vždy len hrabali pre seba a poklonkovali Washingtonu a Bruselu! Najlepšie o tom svedčia výroky a konanie Bugára, Cséfalvayovej, Fedora, Šebeja, Žitňanskej, Simona a ďalších členov tejto strany, ktoré boli vždy zamerané protislovensky, protirusky a v prospech transatlantických štruktúr! A teraz, keď viacerým z nich reálne hrozí, že sa nedostanú do parlamentu, sa opäť rozliezajú ako potkany a hľadajú niekoho, kto ich tam dostane.

Ja len dúfam, že to Slováci vidia a že už opäť nezopakujú podobnú chybu ako pred 4 rokmi a konečne pošlú týchto ľudí na smetisko dejín.

Autor: Martin Bago

—————————

Prečítajte si tiež: Slovenský juh potrebuje cestu hodnú 21. storočia. A nie väčšie dvojjazyčné tabule

—————————

Bugárovi sa začína jeho Most-Híd rozpadať pod rukami. A to je dobrá správa pre Slovákov a lojálnych občanov našej vlasti.

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds