Sociálny projekt SHO: Spochybňujú tí, ktorí nie sú ochotní pomáhať. Lebo sú zlí a závistliví

Ak by projekt Staráme sa neexistoval a niekto iný by takto pomáhal slovenským sociálne slabým rodinám, určite by sme túto iniciatívu podporili. Pretože pomáhať tým, ktorí to naozaj potrebujú a na ktorých súčasný darebácky režim kašle, treba.

Aby mohli rásť, aby sa naša spoločnosť pomaly, ale iste postavila na nohy. Poniektorí však takto nezmýšľajú a buď zo závisti alebo len z čistej zloby v srdci sa snažia náš úspešný projekt spochybniť a rodinám, ktorým pomáhame, uškodiť. Vraj si peniaze nechávame. Ak by hlúposť kvitla, zlí ľudia by už boli krásne zakvitnutí.  

Potraviny, hygienické pomôcky a všetko, čo môžete vidieť na fotkách, to všetko sme kúpili a mnohokrát doplatili aj zo svojho.

Ubezpečujeme vás, drahí prispievatelia, že každý jeden cent, ktorý venujete do nášho projektu sa premení v pomoc v rôznych podobách. Napríklad, včera sme opäť pomáhali mladej rodine vo  Fiľakove. Deťom sme zaniesli to, čo potrebujú. Malej Sofinke sunar, Matiaskovi detskú výživu, ovocie, atď.

Často spochybňujú tí, ktorí sa sami nezmôžu na pomoc, lebo sú zlí a závistliví. Ale my budeme pomáhať aj naďalej. Presne tak isto, ako pomáhame už 9. rok.

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds