Nový tlakomer odovzdaný. Slováci Slovákom. Od Tornale, cez Svidník, až po Komárno

Počas poslednej návštevy rodiny, ktorá býva pri meste Hnúšťa, sme okrem vlajky, potravín či oblečenia odovzdali i funkčný, nepoužívaný, kávovar, ktorý nám do projektu venovala Iveta z okresu Rimavská Sobota.

Ťažko chorá Katarína, mama dvoch stredoškolákov, nám poďakovala a v nasledujúcej konverzácii nás poprosila, či by sme jej pomohli aj s tlakomerom, ktorým si musí pravidelne každý deň merať tlak. Keďže Katarínina rodina nemala a nemá financie na kúpu tlakomera, rozhodli sme sa pomôcť aj v tejto veci.

Vďaka Attilovi z Tornale sme včera Kataríne odovzdali nový tlakomer. Sme nesmierne radi, že i v tejto uponáhľanej a často sebeckej dobe sa nájdu vľúdni ľudia, ktorí dokážu nezištne pomôcť tým, ktorí to skutočne potrebujú. Sme zároveň nesmierne hrdí aj na to, že projekt Staráme sa takto spája ľudí a robí svet okolo nás krajším a život ľahším.

Attila, ešte raz Vám ďakujeme a taktiež ďakujeme vám, ktorí ste podporili správnu vec finančnými príspevkami. Ako sme sľúbili, použijú sa pri najbližšej pravidelnej pomoci.

Slováci Slovákom. Od Tornale, cez Svidník, Dubnicu nad Váhom, až po Komárno.

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds