Video. Róbert Švec: Budúcnosť nášho štátu sa neukrýva v Bruseli a ani v Moskve. Ale v nás samých

Slovenky, Slováci. Pozývame vás na oslavy 204. výročia narodenia Ľudovíta Štúra, ktoré sa uskutočnia v sobotu 26. októbra od 16.00 hod. pri pamätníku Ľudovíta Štúra v Nitre.

Aj tento rok, tak ako každý rok, slávnosť zorganizuje Slovenské Hnutie Obrody a na podujatie budú pozvaní aj zástupcovia Matice slovenskej a ďalších vlasteneckých organizácií.

Róbert Švec: Budúcnosť nášho národa a štátu sa neukrýva v Bruseli, Washingtone, Prahe, Budapešti a dokonca ani v Moskve. Budúcnosť nášho národa a štátu sa ukrýva v nás samých. V našich životoch a skutkoch každodenných.

————————

Prečítajte si tiež: Písal sa rok 1848. Štúrovci ustanovili SNR ako vrcholný orgán Slovákov v boji za naše práva

————————

Pamätník Ľudovíta Štúra v Nitre.

 

Predstavitelia Slovenského Hnutia Obrody pred pamätníkom Ľudovíta Štúra v Štúrove.

————————–

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds