Štefan Polačik: Slovensko nepostavia na nohy recyklovaní politickí panáčikovia, ale…

Európske štáty čelia masívnemu zdražovaniu potravín, pohonných hmôt a energií. Zatiaľ čo sa s týmto problémom snažia jednotlivé vlády bojovať, aby tak pomohli svojim občanom, vláda na Slovensku nerobí nič!

Ako sme pred časom upozorňovali, táto nečinnosť vládnych zločincov povedie k tomu, že Slováci začnú ešte viac nakupovať v okolitých štátoch lacnejšie potraviny a pohonné hmoty. A tak sa aj deje.

Dokonca už aj médiá hlavného prúdu informujú o nájazdoch Slovákov na lacnejšie potraviny do okolitých štátov. Ďalšia a ďalšia rana slovenskej ekonomike pod nekompetentným vedením Matoviča a spol. 

A zatiaľ, čo maďarský premiér odcestoval do Ruska vyrokovať okrem iného aj zvýšené a výhodnejšie dodávky plynu pre svoj národ, vládni zločinci okolo Naďa utekali do USA, samozrejme s poverením Čaputovej, aby podpísali okupačnú vojenskú dohodu. Tu sa ukazujú priority vlády zločincov. Nezaujíma ich ako a za čo budú Slováci jesť, tankovať a platiť účty. Prednejšie je pre nich byť za pekných a poslušných pred predstaviteľmi USA.

————————–

Prečítajte si aj náš návrh ako pomôcť ľudu slovenskému, pokiaľ ide o vlnu zdražovania, ktorá zasiahla náš štát: Štefan Polačik vyzýva zločinca Matoviča, aby…

————————–

Je to ale na vás, Slováci! Nezabúdajte ako sa zachovala v týchto ťažkých časoch vláda zločincov, no nezabúdajte ani na to, že návrat tých, ktorí tam už boli, nie je riešenie!

Jediná cesta ako postaviť Slovensko na nohy, je vláda nových, minulosťou nezaťažených vlastencov, s čistým štítom! Iba takí ľudia sa nedajú vydierať, iba takí ľudia budú Slovákom slúžiť, nie ich zbedačovať! A takí ľudia sú v Slovenskom Hnutí Obrody! V jedinom čistom politickom hnutí, ktoré je založené od začiatku poctivou a tvrdou prácou, ľudí ako ste aj vy!

Poďte s nami priatelia, pridajte sa k nám TU do boja za lepšie a perspektívnejšie Slovensko pre ďalšie generácie. U nás máte dvere otvorené.

Autor článku Štefan Polačik je podpredseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: Anton Ančic: V Rakúsku príspevok 150 eur kvôli zvýšeným cenám energií. A našu vládu trápi…

————————-

Štefan Polačik po skončení štúdia na potravinárskej škole pracoval a žil vo viacerých štátoch západnej Európy. Láska k vlasti ho napokon priviedla späť domov. Pôsobí v Nitre a je podpredseda Slovenského Hnutia Obrody. Zdroj fotky: SHO.sk

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds