Anton Ančic: V Rakúsku príspevok 150 eur kvôli zvýšeným cenám energií. A našu vládu trápi…

Sme bohatí, aj keď nemáme ani na opasok do gatí. Radi odpúšťame zlodejom. A zo všetkého najradšej zbožňujeme toho svojho politika. Predsa som ho volil, veď bol taký sympatický a krásne sľuboval. Takže sa nemôže mýliť. Ani on, ani ja. Chyba sa nepriznáva.

Dnes ma zdvihla zo stoličky jedna správa zo susedného Rakúska TU. V skratke, ceny energií stúpajú a rakúska vláda odsúhlasila pre takmer všetky rakúske domácnosti jednorazový príspevok vo výške 150 eur. A podržte sa, je to pre neskutočné zdraženie o 12,4%.

————————–

Prečítajte si aj náš návrh ako pomôcť ľudu slovenskému, pokiaľ ide o vlnu zdražovania, ktorá zasiahla náš štát: Štefan Polačik vyzýva zločinca Matoviča, aby…

————————–

Spoločenstvá vlastníkov bytov, ktoré zákon vníma ako právnické osoby s vlastnou kotolňou, čo dostali nové výmery za plyn by teraz určite menili.

Ale my Slováci sme bohatí. Naša vláda sa viac stará o to, či uvariť v Dubaji halušky alebo skrátiť karanténu voči najsmrtonosnejšiemu vírusu na zemi, hoci polovica tých papalášov a odborníkov nevie napísať ani správne „i – y“.  A je jedno, či je to minister školstva alebo človek s dvoma, podľa nich, „tytulmi“.

Nás netrápi, čo si dáme do úst a za čo. A tak si môžeme veselo zanôtiť: Já na to mám, tak si poskočím, tak si vyskočím, já na to mám, všetko zaplatím, všetko utratím.

Autor článku Anton Ančic je člen Slovenského Hnutia Obrody a náš človek na otázky podnikateľské a hospodárske.

————————-

Prečítajte si tiež: SHO: Buntácie virtuálne pokračujú. V rádiu Slobodný Vysielač diskutovať budú…

————————-

Zdroj obrázku: SHO.sk

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds