STOP SOROS: Mimovládky budú financované iba slovenskými fyzickými a právnickými osobami

Dámy a páni, po našej verejnej komunikácii, že po úspešných voľbách presadíme v NR SR po  zákon STOP SOROS na Slovensku, sa ozvali pochybovačné hlasy, ktoré tvrdia, že to sa nedá a dokonca, že by to bolo obmedzovanie slobody a demokracie.

Všetko sa dá, je to iba otázka vôle. A teraz vám to dokážem na konkrétnom príklade. Na Slovensku dnes platí, že politické strany a hnutia nemôžu byť financované fyzickou osobou, ktorá nemá trvalý pobyt na Slovensku alebo právnickou osobou, ktorá nemá sídlo na území Slovenskej republiky. A riešenie, ohľadom STOP SOROS máme hneď po ruke, demokratické a v súlade so zákonom. Ak zákaz platí pre politické subjekty, bude to platiť aj pre mimovládky.

A pravdaže, také isté prísne pravidlá, aké platia pre politické strany, pokiaľ ide napríklad o účtovníctvo, zverejňovanie darov, členských príspevkov a podobne, budú platiť aj pre mimovládky.

Kde je vôľa, tam je aj rozumná a zodpovedná cesta, ktorú ponúkame.  

Autor: Róbert Švec

———————–

Prečítajte si tiež: Špekulant a zločinec Soros: Financoval som Čaputovú. SHO: Keby len ju!

———————–

Kde je vôľa, tam je aj rozumná a zodpovedná cesta, ktorú ponúkame.

———————–

Prečítajte si tiež: SHO: Presadíme zákon STOP SOROS. Zastavíme vyčíňanie Sorosových detí v našej vlasti

———————–

Sorosove deti Kiska a Lajčák v rozhovore so svojím duchovným otcom. Zdroj fotky: Internet

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds