SHO: Presadíme zákon STOP SOROS. Zastavíme vyčíňanie Sorosových detí v našej vlasti

Americký miliardár, finančný špekulant, zločinec a majiteľ mnohých mimovládok George Soros vo svojom najnovšom rozhovore pre The Guardian potvrdil, že okrem brexitu či ukrajinského prevratu financoval a vo voľbách pomáhal aj Čaputovej!

Soros na margo Čaputovej doslova uviedol, že väčšina grantov smerovala skôr na podporu demokracie ako na pokus o diktovanie konkrétnych politík, čím toto zasahovanie do vnútorných záležitostí iných štátov potvrdil. A dokonca ho nazval politickou filantropiou. Jasné, zabíjanie ľudí ostreľovačmi v Kyjeve to bola filantropia ako hrom.

———————–

Prečítajte si tiež: Zahraničné mimovládky? Máme na ne recept. Videokomentár Róberta Šveca

———————–

Ale zaujímavé na tomto celom je niečo iné. Soros sa priznal, že zasahoval aj do vnútorných záležitostí Slovenskej republiky a že prostredníctvom svojej Nadácia otvorenej spoločnosti financoval a podporoval aj vtedajšiu podpredsedníčku Progresívneho Slovenska – liberálku Čaputovú.

Zo stanoviska Slovenského Hnutia Obrody vyberáme: Sú veci, ktoré vyžadujú iné, ako diplomatické riešenie. A takou je aj vyčíňanie Sorosových hodnotových detí na Slovensku. Čo hovoríme, to aj splníme. Sme Slovenské Hnutie Obrody a na nás sa môžete spoľahnúť.

A náš recept na zahraničné mimovládky? Nie sme a nebudeme zástancovia čiastkových riešení, ktoré nič neriešia.

A preto, v budúcnosti budú na území Slovenskej republiky pôsobiť iba slovenské mimovládne organizácie, ktoré budú financované napríklad z 2% z daní, členských príspevkov, jednorazových príspevkov slovenských fyzických a právnických osôb… A čo sa stane so zahraničnými mimovládkami, ktoré dočasne pôsobia na území našej vlasti? Rozpustíme a zakážeme.

————————–

Prečítajte si tiež: Predstavujeme vám volebný program SHO: Alternatíva pre Slovensko

————————–

Soros sa priznal, že prostredníctvom svojej Nadácia otvorenej spoločnosti zasahoval do vnútorných záležitostí Slovenskej republiky.

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds