SHO: Náš sociálny projekt Staráme sa je zodpovednou oporou pre ľudí v núdzi. Už 9. rok

Ako sme vám, drahí priaznivci, včera 11. novembra sľúbili, tak sme aj urobili. Náš šikovný kolega Pavol Skýpala z Poltára včera po celodennej šichte nelenil, sadol večer do auta a v mene nášho sociálneho projektu išiel podať pomocnú ruku Kataríne a jej deťom, Dominike a Patrikovi, ktorí bývajú pri meste Hnúšťa.

Možno aj práve táto (so všetkou skromnosťou povedané) vskutku obeta nehľadieť na svoje záujmy a potreby, keď treba pomôcť ľuďom v núdzi, robí z nášho projektu spoľahlivú jednotku „na trhu“.

Pomáhame pravidelne, inteligentne, slušne, bez škandálov, nezištne spoločne s ľuďmi, ako je aj Zuzana z Tisovca, ktorá opäť darovala do projektu potraviny rôzneho druhu. Ďakujeme, milá Zuzana, ďakujeme drahí prispievatelia, ďakujeme, že pomáhate spoločne s nami.

Veľmi si to vážime a nikdy si nedovolíme vašu dôveru sklamať.

———————–

Prečítajte si tiež: Sociálny projekt SHO: Upršaná sobota? Aj z nej sme spravili krásny deň

———————–

 

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds