Špekulant a zločinec Soros: Financoval som Čaputovú. SHO: Keby len ju!

Americký miliardár, finančný špekulant, zločinec a majiteľ mnohých mimovládok George Soros vo svojom najnovšom rozhovore pre The Guardian potvrdil, že okrem brexitu či ukrajinského prevratu financoval a vo voľbách pomáhal aj Čaputovej!

Soros na margo Čaputovej doslova uviedol, že väčšina grantov smerovala skôr na podporu demokracie ako na pokus o diktovanie konkrétnych politík, čím toto zasahovanie do vnútorných záležitostí iných štátov potvrdil. A dokonca ho nazval politickou filantropiou. Jasné, zabíjanie ľudí ostreľovačmi v Kyjeve to bola filantropia ako hrom.

Ale zaujímavé na tomto celom je niečo iné. Vôbec po prvýkrát sám Soros nepriamo priznal, že zasahoval aj do vnútorných záležitostí Slovenskej republiky a že prostredníctvom svojej mimovládky Nadácia otvorenej spoločnosti financoval a podporoval aj vtedajšiu podpredsedníčku Progresívneho Slovenska – liberálku Čaputovú.

———————–

Prečítajte si tiež: Video. Róbert Švec: Čaputová slúži cudzím záujmom. My pracujeme pre Slovensko

———————–

Keď sme to spoločne s mnohými inými ľuďmi, ktorí nad vecami skutočne premýšľajú a vedia si dať dokopy dva plus dva, tvrdili, boli sme onálepkovaní ako konšpirátori (aj keď už len dlhoročné pôsobenie Čaputovej v mimovládke VIA IURIS financovanej aj zo Sorosových zdrojov hovorí za všetko), no keď to potvrdí už aj sám Soros, odrazu to konšpiráciou nie je? Alebo sa k tomu hlavný mediálny prúd radšej ani nebude nevyjadrovať? Pretože určité časti z tohto najnovšieho Sorosovho rozhovoru som už čítal aj v mainstreame, no pasáž o Čaputovej nech hľadám ako hľadám, nikde nevidím. Bola zámerne vypustená!

Opäť sa teda potvrdilo, že aj do volieb na Slovensku zasahovali cudzie sily, okrem Shavivovej agentúry konkrétne aj zahraničné mimovládky. A potvrdil to už aj samotný Soros. Kto teda aj po tomto bude tvrdiť, že ide o konšpiráciu, je buď neskutočne naivný alebo členom, pripadne sympatizantom tretieho sektora. A rovnaký scenár ako sa odohral v prezidentských voľbách sa bude odohrávať aj v nastávajúcich parlamentných voľbách. On sa už v podstate aj skryto odohráva a bude sa už len pritvrdzovať.

Autor: Martin Bago

———————-

Prečítajte si tiež: Deti Goebbelsa si hrkútali. Čaputová sa stretla aj s expertkou na propagandu

———————-

So Sorosom si veľmi radi a často hrkútajú aj daňový podvodník a údajný člen pozemkovej mafie Andrej Kiska a zapredanec Miroslav Lajčák. Zdroj fotky: Internet

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds