FOTO. Levice: Diskusia na námestí sa niesla v priateľskom duchu. Nasleduje Spišská Nová Ves

Ďakujeme, Levice. Diskusia, ktorá sa uskutočnila v nedeľu 8. augusta na námestí pred Mestským úradom bola opäť na úrovni a niesla sa v normálnom a priateľskom duchu.

Róbert Švec: Diskusie s vami, dámy a páni, v mestách slovenských sa nesú v priateľskej nálade. A tak tomu bolo aj včera v Leviciach. Vieme sa počúvať a normálne diskutovať. A to je skvelé. NIE! Nad Slovenskom netreba lámať palicu. Našu vlasť postavíme spoločne opäť na nohy!

Najbližšia zastávka Spišská Nová Ves. V nedeľu 15. augusta od 15:00 hod. na Radničnom námestí. Tešíme sa na vás, dámy a páni!

————————-

Prečítajte si tiež: FOTO. Svit: Aj s podporou ľudí SHO sa manifestovalo za tú našu vodu, pôdu a lesy slovenské

————————-

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds