SHO: Nechá sa pápež zneužiť na opichávaciu kampaň s experimentálnou gebuzinou? Švec reaguje

Podľa akože odborníkov a liberálnych médií, na Slovensku už začala tretia vlna pandémie.

Tak a teraz sledujte, dámy a páni, ako budú postupne stúpať tie ich čísla a začneme sa ponárať do tých ich tmavých farieb.

Cieľ? Vyvolávať strach, napätie a nevraživosť v spoločnosti + hrubý nátlak na ľudí, aby sa nechali opichať experimentálnou gebuzinou, lebo delta omega fiktívna pandémia. A otázkou zostáva, či covidoví zločinci pápeža, počas jeho návštevy na Slovensku, zneužijú na manipulatívnu liberálnu propagandu ohľadom očkovanie s jeho vedomím alebo bez jeho vedomia.

Tak či tak, začína sa veľmi zaujímavé obdobie, opäť, ktoré preverí chrbtice, zdravý rozum a iné orgány každého jedného z nás. Zostaňme pevní v kolenách. Odpor je cesta slobody!

—————————

Prečítajte si tiež: Blokáda parlamentu a trestná činnosť covidovej mafie: Ako ďalej, Slováci? Švec: Odpor je cesta!

—————————

Nálepky našej kampane si môžete objednať TU.

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds