Projekt Staráme sa: Vytvorme spoločne rodinám v núdzi JEDINEČNÉ VIANOCE…

Dámy a páni. Najkrajšie sviatky v roku už klopú na dvere a rok sa nám opäť chýli ku svojmu koncu. To však neznamená, že v našej pomoci sociálne slabým rodinám dáme teraz „stopku“, ale práve naopak!

V čase predvianočnom sme, okrem iného, už stihli adresne pomôcť aj mame so 4 dcérami, aby mali čím v zime kúriť TU, taktiež sme pomohli deťom, ktoré prišli o svojho otca TU a aj nitrianskym deťom sme zabezpečili mikulášske balíčky TU.

ALE… V dnešných, labilných a nepredvídateľných dňoch, hlavne, keď idú Vianoce, si musíme pomáhať ešte viac, preto sme sa rozhodli, že urobíme vianočnú výzvu, ktorá ponesie názov JEDINEČNÉ VIANOCE v jedinečnom projekte.

Cieľom VIANOČNEJ výzvy je rodinám v núdzi zabezpečiť od 10. decembra do 6. januára taký nákup, ktorý im najviac priblíži hojnosť, ktorá je s týmito Božími sviatkami spojená. Taktiež, úlohou je potešiť Ježiškom čo najviac detí a pripraviť im JEDINEČNÉ VIANOCE, na ktoré nikdy nezabudnú.

No čo, priatelia, idete do toho s nami?! Ako na to?

Pomôcť môžete tým, že napríklad zabezpečíte pre rodiny nákup, ktorý môže obsahovať aj slovenský med, ovocie a oblátky, ktoré nesmú na vianočnom stole chýbať. V prípade, že sa rozhodnete pre takúto možnosť, kontaktujte nás mailom na staramesa@sho.sk

Alebo…

Môžete poukázať dobrovoľný príspevkom na účet o.z. SHO: SK32 5600 0000 0002 2911 7004 a do správy pre príjemcu napíšte: PSS – Vianoce. A my za vaše príspevky nakúpime rodinám v núdzi všetko, čo treba…

Ďakujeme, že spoločne vytvoríme rodinám v núdzi JEDINEČNÉ VIANOCE v jedinečnom projekte.

————————

Prečítajte si tiež: Pavol Poprocký: Prispel som k záchrane životov už po 40-krát. Chválim sa? Áno, aj. Pretože…

————————

Mgr. Pavol Poprocký, splnomocnenec SHO pre projekt Staráme sa ozdobuje vianočný stromček spoločne s deťmi z nášho projektu. Zdroj fotky: SHO.sk

————————–

Dámy a páni. Naše proslovenské aktivity môžete podporiť aj 2% z vašich daní. Ako na to? Je to jednoduché. Takto TU. Ďakujeme. Vaším správnym rozhodnutím podporíte aj seba. Veď naša činnosť je vyvíjaná pre vaše dobro.

————————–  

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds