Švec odkazuje zločincovi Lengvarskému: Veriť vám, je to isté, ako veriť pedofilovi, ktorý…

Zločinec Lengvarský nevidí problém v tom, aby bola osoba postihnutá trvalými následkami po opichaní odškodnená. Informujú médiá.

Ty kokso, to je logika… Ľudí slovenských nútia, aby sa nechali opichať experimentálnou gebuzinou a ako útechu im sľubujú, že ak im gebuzina spôsobí trvalé následky, tak ich vládni zločinci odškodnia.

Tak takto… Ak niekto bude mať trvalé následky po opichaní, tak odškodnenie od zločincov mu bude tak na dve veci a veriť zločincom, že vôbec nejaké odškodné dostane, je to isté, ako veriť pedofilovi, ktorý je riaditeľom materskej škôlky, že sa udrží na uzde medzi toľkými deťmi.

Dámy a páni! Zdravý rozum je cesta, zdravý rozum je riešenie, zdravý rozum je sloboda. Nepodliehajte manipulatívnej liberálnej propagande!

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: Noviny Právo Národa: Napíšte aj vy Ježiškovi a obdarujte svojich najbližších kvalitným čítaním

————————-

Zločinci Lengvarský a Sabaka. Zdroj fotky: Internet

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds