FOTO. Veľký Krtíš: Mikuláš plní to, čo sľúbil. Aj tento týždeň navštevuje deti v projekte Staráme sa

Áno, vidíte dobre! Náš svätý Mikuláš úradoval aj v utorok, siedmeho decembra!

Nevadí mu, že je po jeho sviatku. Pre neho je dôležité potešiť každé dieťa v projekte Staráme sa. V podvečer teda opäť zavítal na slovenský juh, do Veľkého Krtíša, kde sa vybral za našim Ľudovítom.

Ale to nie je všetko! Mikuláš nám oznámil, že ešte neskončil a do konca tohto týždňa vynaloží všetko úsilie na to, aby rozradostil ďalšie deti z nášho úspešného projektu, pri ktorých ešte nebol! Čakajú ho ešte obce, mestá a okresy Hnúšťa, Nitra, Zbehy, Čadca, Lučenec…

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————

Prečítajte si tiež: FOTO. Projekt Staráme sa: Aj deti v Trenčianskych Tepliciach sa potešili balíčkom od Mikuláša

————————

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds