Krágľovanie začalo! SHO: Má krv Lučanského na rukách Matovičova vládna luza?

S hlbokým žiaľom vám oznamujeme, že nás navždy opustil náš milujúci manžel, otec a syn generál Milan Lučanský, oznámila rodina zosnulého.

Na smrť (vraždu?) generála polície Lučanského reagujú Róbert Švec a Katarína Boková.

Róbert Švec: Pred troma dňami som konštatoval, že krágľovanie politických oponentov môže začať a krágľovať ich bude Matovičova vládna luza. Každý, kto sleduje moje stanoviská a aktivity vie, že mám ďaleko od toho, aby som velebil smerákov a ľudí na nich napojených, ale tu ide o princíp.

Tým rozprávkam, ktoré v prípade Lučanský produkujú médiá hlavného prúdu a „fešanda“ ministerka spravodlivosti Kolíková veria snáď iba mentálne znevýhodnení jedinci. Slovenská republika už nie je právny a demokratický štát a obávam sa, že prípad Lučanský je iba začiatok.

A aj preto sa rok 2021 bude niesť v duchu hesla: V novom roku, do útoku! Slováci!

Katarína Boková: Ak sa obzrieme späť na začiatok roka 2020, na predvolebnú kampaň, na reči a činy súčasnej vládnej luzy, tak tento nevydarený rok asi nemohol skončiť príznačnejšie. Všetky tie špinavosti, podvody, doťahovanie medzi koaličnými lídrami, zatajovanie, prevracanie kabátov, neschopnosť a asi aj neochota prezidentky prevziať zodpovednosť a buchnúť päsťou po stole, vyústili v ďalšiu, tmou opradenú, tragédiu.

Nech mal Milan Lučanský na rováši čokoľvek, takúto špinavosť si určite nezaslúžil. Vládna moc sa oháňa demokraciou, ktorá však je porušovaná v každom jednom skutku tejto chorej polepenej vlády, plnej egoistov, narcisov, arogantných psychicky labilných jedincov, ktorým ide o jedno jediné. Zostať pri moci.

Nedokážeme si predstaviť, aké pocity prežívali blízki Milana Lučanského počas jeho kariéry, počas dní kedy ho vzali do väzby a už vôbec sa nedokážeme vcítiť do ich strachu, ktorý prežívali od 10. decembra, kedy musel byť, po troch dňoch za mrežami, operovaný. Milan Lučanský zanechal po sebe rodinu, blízkych a verných priateľov a mnoho tajomstiev. Dúfam, že pokoj nájde aj jeho duša, aj pozostalí a všetci vinníci, ktorí sa priamo či nepriamo podieľali na akýchkoľvek špinavostiach, budú podľa zákonov potrestaní. Všetkým, ktorí smútia, vyjadrujem hlbokú úprimnú sústrasť.

A všetkým, ktorí sa hnevajú alebo majú strach, ale aj všetkým darebákom odkazujem, že my obnovíme vojenské súdy TU a vinníci budú potrestaní!

————————

Prečítajte si tiež: Nastal čas krágľovať politických oponentov. SHO: A krágľovať bude Matovičova vládna luza!

————————

Je za smrť (vraždu?) Lučanského zodpovedná aj ministerka spravodlivosti Mária Kolíková? Zdroj fotky: Internet

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds