VIDEO: Štrajk rodičov pokračuje! SHO: Pridávajú sa aj Vrútky a Nitra. Len smelo!

Dámy a páni. Opäť sa vám prihovára Katarína Boková: Aké deti zanecháme našej Zemi, čo z nich vychováme, je na nás.

Napísali na Facebooku. Eva Kardošová: Držím palce všetkým rodičom. Sú to vaše deti a vy ste za ne zodpovední. Nie Matovič, nie Mikas, ani učitelia!

Rodičia, bojujte za slobodu a práva vašich detí! Nikto iný tento boj za vás nevybojuje! My v SHO sme vykročili na cestu slobody a hrdosti, a neexistuje sila, ktorá by nás zastavila!

Viac sa dozviete v zdieľanom videu z dnešného štrajku rodičov v Martine…

————————-

Prečítajte si tiež: Svetana Angelová: Ľahostajnosť niektorých rodičov voči pokusom na ich deťoch je zarážajúca!

————————-

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds