Taliani začínajú rabovať obchody. SHO: Ak Matovič vypne Slovensko, rabovačky budú aj u nás

„Talianom dochádza trpezlivosť i peniaze. Najhoršia je situácia na juhu krajiny, kde už ľudia nemajú čím zaplatiť za jedlo a začínajú kradnúť a rabovať obchody. Niektorí obyvatelia obviňujú vládu, že sa o nich nedokázala postarať a vyhrážajú revolúciou.“ Informujú médiá.

Na situáciu reaguje Róbert Švec:

A takto by to dopadlo aj na Slovensku, ak by Matovič vypol náš štát. A prví by sa pohli obyvatelia osád na východnom Slovensku, ktorí by rabovali všetko, čo by im prišlo pod ruky. Ale, našťastie už Matovič zmierňuje rétoriku o vypnutí Slovenska. Aké plynie z toho ponaučenie, pán Matovič? Najprv premýšľajte, čo poviete a až potom to povedzte.

Opakujem, už ste, žiaľ, predseda vlády, a nie opozičný politik, ktorý môže tárať, bez zodpovednosti, jednu hlúposť za druhou a šíriť paniku.

Desí ma skutočnosť, že vo vašich rukách je osud nášho národa a štátu.

————————

Prečítajte si tiež: Video. Prvá veľká ekonomická obeť aj Matovičovej vlády. SHO: Koho záujmy obhajuje nová vláda?

————————

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds