Vypnutie Slovenska? SHO: Je Matovič mentálne nekompetentný?! Alebo úmyselne šíri paniku?

Niektorí nás kritizujú za to, že v týchto ťažkých časoch kritizujeme Matoviča. Ale čo máme robiť s tým nešťastníkom, keď tára jednu hlúposť za druhou.

Médiá dnes informujú, že „vypnutie Slovenska, tzv. blackout, si premiér Igor Matovič predstavuje ako výnimočný stav po dobu niekoľkých týždňov. Na minimum by sa znížila mobilita ľudí, dodržiavala by sa vojenská disciplína a fungovalo by vojenské zásobovanie. Samotní členovia vládnej koalície však v tejto otázke nie sú jednotní.“ Informujú médiá.

A naša otázka je, na Matoviča, prečo s takýmito vecami straší Slovákov? To naozaj chce, aby vypukla panika? Doteraz, my Slováci, takmer ukážkovo zvládame situáciu okolo koronavírusu. Prečo takéto úvahy vypúšťa von a to ešte v situácii, kedy neexistuje v tejto veci ani zhoda vo vláde, ktorej je predsedom? Je naozaj taký mentálne nekompetentný alebo je to cieľ jeho vládnutia? Panika a chaos?

Pán Matovič. Už ste, žiaľ, predseda slovenskej vlády, a nie opozičný politik, ktorý môže tárať jedno cez druhé bez zodpovednosti.

Desí nás predstava, že vo vašich rukách je osud nášho národa a štátu.

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Špinavá politika Matoviča: Úradníci! Pomôžte nám zvládnuť koronavírus. A až potom sa vás zbavíme

————————

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds