Video. Šovinisti chcú na juhu slávnostne vyvesiť vlajku Felvidéku. SHO: Iredentisti patria do basy

Šovinisti nespia ani počas koronavírusu. Pod pláštikom „spolupatričnosti“ a pri príležitosti 100. výročia podpísania Trianonskej mierovej zmluvy (4. júna 1920) sa v Gombaseku pri Rožňave chystajú vyvesiť tzv. „felvidécku“ vlajku. Vlajku, ktorá nie je ničím iným, než maďarskou iredentou, kvôli ktorej pretieklo v minulosti veľa nevinnej slovenskej krvi.

Toto je prvý väčší krok ku legalizácii iredentistických a šovinistických chúťok sluhov Orbána na Slovensku.

Viac sa dozviete v zdieľanom aktuálnom komentári Pavla Poprockého.

Slovenky a Slováci. Cez víkend uverejníme na našej stránke k tejto téme ďalší komentár aj s fotodokumentáciou. Pretože my si Slovenskú republiku rozvracať nenecháme.

————————

Prečítajte si tiež: Dnes ráno šovinisti opäť útočili. V Šamoríne im prekáža štátny jazyk

————————

 

Šovinisti sú aktívni aj v Rimavskej Sobote. Zdroj fotky: Internet

S hlavou maďarskej iredenty na Slovensku je kamarát aj Igor Matovič. Zdroj fotky: Internet

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds