Video. Prvá veľká ekonomická obeť aj Matovičovej vlády. SHO: Koho záujmy obhajuje nová vláda?

Nová slovenská vláda potopila jedného z najväčších zamestnávateľov, slovenskú firmu s dlhoročnou tradíciou, firmu Decodom. Decodom, kvôli krízovej situácii, požiadal vládu SR o pomoc vo výške 2 milióny eur. Odpoveď? Dostanete 200-tisíc. Omrvinky. Radujte sa, veseľte sa.

Priatelia, príde vám normálne, že vláda pri obrovskej príležitosti dokázať Slovákom, že je tu naozaj pre obyčajných ľudí, sa na svojich ľudí zvysoka vykašle? Absurdné, ale žiaľ, na Slovensku je to tak.

Decodom teda ohlásil hromadné prepúšťanie. Na úrade práce skončí viac ako 900 zamestnancov poberajúcich dávky v nezamestnanosti. Jednoduchým výpočtom zistíme, že tento krok zaťaží náš systém viac, ako by to bolo práve pri tej dvojmiliónovej dotácii. Opäť raz zlyhal zdravý úsudok. Čas nám dáva za pravdu, že spoľahnúť sa nemôžeme ani na pomoc zvonka, ani na pomoc od súčasného prehnitého systému.

Aj preto máme pre vás výzvu, milí Slováci….  Viac sa dozviete v zdieľanom aktuálnom videokomentári Kataríny Bokovej.

————————-

Prečítajte si tiež: Vypnutie Slovenska? SHO: Je Matovič mentálne nekompetentný?! Alebo úmyselne šíri paniku?

————————-

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds