TV Markíza: Hosťom v našej diskusnej relácii bude Róbert Švec. V sobotu 15. februára. Naživo

V sobotu 15. februára od 10:15 hod. bude Róbert Švec hosťom v predvolebnej diskusnej relácii VOĽBY 2020 v TV Markíza. Diskusia sa bude vysielať naživo.  

Diskutovať sa bude o najdôležitejších politických a celospoločenských témach, ktoré predostrie moderátor. Na záver bude môcť Róbert Švec za jednu minútu predstaviť volebný program. Čas bude strážiť časomiera. Také pravidlá diskusie nastavila TV Markíza.

Róbert Švec: Naše politické hnutie bolo zaregistrované na ministerstve vnútra 15. mája 2019. Sme mladé hnutie, niekoľkomesačné, ale s veľkými ambíciami. Značka Slovenské Hnutie Obrody je na slovenskej spoločenskej mape od 24. mája 2004, kedy bolo na ministerstve vnútra zaregistrované ako občianske združenie. Už 16. rok dokazujeme, že vlastenectvo môže mať a aj musí mať pozitívny obsah a aj formu. V čase, keď, dnes už štandardní politici pochodovali po slovenských námestiach v uniformách, už vtedy sme presadzovali normálnu a zodpovednú prezentáciu, hodnú 21. storočia. A čas ukázal, že sme mali pravdu. V roku 2004, kedy vzniklo naše hnutie ako občianske združenie, som verejne prezentoval myšlienku, že úspešné vlastenecké hnutie, musí mať krátkodobé, ale aj dlhodobé vízie a ciele, a krok za krokom ich napĺňať. A čas nám dal opäť za pravdu. V roku 2008 sme rozbehli ekologický projekt Nebuď sviňa a v roku 2011 sociálny projekt Staráme sa, vďaka ktorému pomáhame rodinám po celom Slovensku. Dlhé roky vydávame noviny Právo Národa, ktoré vychádzajú pravidelne každé dva mesiace. Organizujeme kultúrno-spoločenské podujatia a hrdo sa hlásime k našim velikánom a dejinám. Máme za sebou históriu práce pre Slovákov a Slovensko.

A mimochodom. Naše politické hnutie nevzniklo premenovaním nejakej existujúcej strany, ani tak, že sme si nejaký politický subjekt kúpili. Poctivo sme sa uchádzali o dôveru ľudí na námestiach a v uliciach. Prezentovali sme im myšlienky a prácu SHO a žiadali o podpisy, ktoré, podľa zákona, boli potrebné na vznik nášho politického hnutia. A úspešne. Nech voľby 29. februára dopadnú akokoľvek, aj počas predvolebnej kampane a aj po nej, sa my všetci v SHO budeme môcť pozrieť ľuďom priamo do očí. Ale rozhodnutie, koho si ľudia vyberú, aby ich zastupoval v NR SR, je len a len na nich a my ich rozhodnutie budeme akceptovať. Pre naše hnutie ale 29. februára 2020 nič nekončí, všetko iba začína.

————————-

Prečítajte si tiež: Róbert Švec k diskusii v TV JOJ: Priamy a vecný. Taký som. Jedujú sa zelení a liberáli? To je dobre

————————-

Róbert Švec: Nech voľby 29. februára dopadnú akokoľvek, aj počas predvolebnej kampane a aj po nej, sa my všetci v SHO budeme môcť pozrieť ľuďom priamo do očí.

———————–-

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds